Nabízíme Vám možnost bezplatné konzultace. Stavte se u nás - sídlíme zde (5. patro), uvaříme Vám kávu nebo čaj :-) v klidu probereme Vaše webové stránky a poradíme Vám další možnosti. Abychom na Vás měli dostatek volného času, zavolejte: +420 733 763 554 nebo napište: info@market.cz a domluvte si schůzku.

Probereme Vaše dotazy či požadavky a zjistíme aktuální situaci Vašich www stránek

  • v jakém stavu jsou z hlediska technického i marketingového
  • zda je vaše aktuální webová prezentace schopna upoutat návštěvníka a přeměnit ho v zákazníka
  • zda je obsahově i informačně kvalitní
  • zda nabízí návštěvníkům přehledné menu a dobrou čitelnost

Mohli bychom si vyměnit velké množství e-mailů nebo hodiny telefonovat, ale nic nenahradí osobní kontakt a hlavně: ušetříme Vám čas a peníze.

Ať už máte se svými stránkami jakýkoli cíl, kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme.

 

Recenze od našich zákazníků

Od firmy Market Express máme již druhé webové stránky. Spolupráce je vyhovující, vyzpovídali mne jakou máme představu o webu a obsahu a dalších a začali posílat návrhy realizace. Web se obsluhuje velmi snadno, což je pro mne z důvodu časového vytížení velice důležité.

Po této zkušenosti jsme si nechali i navrhnout logo naší LPG značky ARTgas a firemní logo.

Markéta Pospíchalová

www.autolysa.cz

S firmou Market Express spolupracujeme od prvního okamžiku, kdy jsme se rozhodli začít "existovat" i v rámci internetu, což je bezmála 20 let.

Od Market Expressu si necháváme tvořit webové stránky, osvědčila se nám i spolupráce v oblasti optimalizace stránek tak, abychom byli co nejlépe dohledatelní. Spolupráce byla vždy oboustranně korektní. Pokud nastal nějaký technický problém, zaměstnanci firmy jej vždy vyřešili ochotně, velmi rychle a k naší spokojenosti.

Za naší firmu mohu s klidným svědomím firmu Market Express doporučit každému, kdo poptává tyto služby.

Martin Dočekal

Ředitel firmy ETEX Hořice s.r.o.

www.kapesniky-horice.cz

Vážení pracovníci firmy Market Express,

Rád bych vám jménem naší firmy Pestall s.r.o., jakožto vašeho dlouholetého zákazníka, vyslovil poděkování za vaši práci s našimi webovými stránkami.

Vaše řešení stránek je vždy na vysoké úrovni a v souladu s trendy moderní doby ve webovém prostoru. Oceňuji perfektní spolupráci při řešení našich požadavků či potíží, vstřícnost, se kterou reagujete na naše podněty.

Již vícekrát jsem se přesvědčil o tom, že vždy nabízíte a nám aplikujete pouze smysluplná řešen. Nesnažíte se nám za každou cenu prodat i produkty, které nejsou pro nás přínosem, a zároveň včas nabízíte a zavádíte změny a inovace požadované zákony.

Těším se na další dlouhodobou spolupráci a přeji mnoho úspěchů ve vaší práci.

S přáním krásných dnů

Ing. Stanislav Bareš

jednatel firmy PESTALL, s.r.o.

www.pestall.cz