Postup tvorby www stránek

Připravili jsme pro vás stručný přehled jednotlivých kroků.

Před samotnou tvorbou webových stránek

Schůzka se zákazníkem

Na nezávazné schůzce zjistíme vaše požadavky, záměry a cíle a navrhneme nejvhodnější řešení. Jestliže nemáte jasnou představu o podobě vašich webových stránek, názvu domény apod., rádi pomůžeme a poradíme, co by právě pro Vás bylo nejlepší řešení.

Tvorba webových stránek

1. Vytvoření grafického návrhu

Před samotnou tvorbou webu probíhá grafické zpracování www stránek, které vychází ze stylu vaší firmy, kde vidíte, jak by mohly vaše zrealizované stránky vypadat. Podle požadavků a informací, které jsme získali o vaší firmě - navrhneme řešení, které s vámi budeme konzultovat. Teprve po vašem schválení designu, tvorba www stránek pokračuje.

2. Technická realizace

Programování v XHTML, CSS, PHP, JavaScript atd... (naprogramování www stránek do funkční podoby).

3. Naplnění webu obsahem

Po nakódování a vyladění www, vložíme do webu obsah vašich textů. Na zpracování textu velmi záleží - jakou míru úspěšnosti web bude mít, proto mu věnujte pozornost. Pokud se nechcete tvorbou textů zabývat, vytvoříme vám s vaší pomocí texty, které budou úspěšné a vzbudí zájem vašich klientů.

Fotografie
Dnes je velmi důležité mít na www stránkách kvalitní a hezké fotografie, které vám zvýší prodejnost. Nafotímevaše produkty či služby. 

4. Dokončení webových stránek

Po naplnění texty a fotografiemi bude váš web podroben finálnímu testování, aby vše na webu bylo v pořádku. Po vašem odsouhlasení se web uvádí do provozu.

Internetový marketing - SEO

Proto aby jste byli na internetu vidět a získali nové klienty, je důležité zajistit si internetový marketing. Internetový marketing vám navrhneme a vytvoříme na míru. Podívejte se na naši nabídku internetového marketingu.

Naše technická podpora Vám bude neustále k dispozici pro pomoc, aktualizaci či úpravu stránek.


Recenze od našich zákazníků

Od firmy Market Express máme již druhé webové stránky. Spolupráce je vyhovující, vyzpovídali mne jakou máme představu o webu a obsahu a dalších a začali posílat návrhy realizace. Web se obsluhuje velmi snadno, což je pro mne z důvodu časového vytížení velice důležité.

Po této zkušenosti jsme si nechali i navrhnout logo naší LPG značky ARTgas a firemní logo.

Markéta Pospíchalová

www.autolysa.cz

S firmou Market Express spolupracujeme od prvního okamžiku, kdy jsme se rozhodli začít "existovat" i v rámci internetu, což je bezmála 20 let.

Od Market Expressu si necháváme tvořit webové stránky, osvědčila se nám i spolupráce v oblasti optimalizace stránek tak, abychom byli co nejlépe dohledatelní. Spolupráce byla vždy oboustranně korektní. Pokud nastal nějaký technický problém, zaměstnanci firmy jej vždy vyřešili ochotně, velmi rychle a k naší spokojenosti.

Za naší firmu mohu s klidným svědomím firmu Market Express doporučit každému, kdo poptává tyto služby.

Martin Dočekal

Ředitel firmy ETEX Hořice s.r.o.

www.kapesniky-horice.cz

Vážení pracovníci firmy Market Express,

Rád bych vám jménem naší firmy Pestall s.r.o., jakožto vašeho dlouholetého zákazníka, vyslovil poděkování za vaši práci s našimi webovými stránkami.

Vaše řešení stránek je vždy na vysoké úrovni a v souladu s trendy moderní doby ve webovém prostoru. Oceňuji perfektní spolupráci při řešení našich požadavků či potíží, vstřícnost, se kterou reagujete na naše podněty.

Již vícekrát jsem se přesvědčil o tom, že vždy nabízíte a nám aplikujete pouze smysluplná řešen. Nesnažíte se nám za každou cenu prodat i produkty, které nejsou pro nás přínosem, a zároveň včas nabízíte a zavádíte změny a inovace požadované zákony.

Těším se na další dlouhodobou spolupráci a přeji mnoho úspěchů ve vaší práci.

S přáním krásných dnů

Ing. Stanislav Bareš

jednatel firmy PESTALL, s.r.o.

www.pestall.cz